piektdiena, 14. jūnijs, 2024
Madonas novada Ļaudonas pagasta pārvalde
Dzirnavu iela 2, Ļaudona, Madonas novads, Latvija, LV-4862

Logo +371 64860895, 29337185,
Logo laudona@madona.lv
 
Pamatskola
   
128559

"Vedam danci" Rīgā
15.04.2023


15. aprīlī Rīgas Latviešu biedrībā norisinājās tradicionālās dziedāšanas konkursa “Dziesmu dziedu kāda bija”un tradicionālās dejošanas konkursa “Vedam danci” fināli.  Bērni un jaunieši (novadu pusfinālu uzvarētāji) no visas Latvijas sabrauca Rīgā, lai dižotos ar savām prasmēm. Starp šiem labākajiem bija arī mūsu skolas folkloras kopas “Driksnēni” dalībnieki.          

Konkursā “Vedam danci” piedalījās 13 folkloras kopas. Mēs rādījām savu sagatavoto programmu “Beķer cepti kliņģerīši”.            

Tradicionālās dziedāšanas konkursā “Dziesmu dziedu, kāda bija” jaunākajā grupā piedalījās 36 dalībnieki. Viņu vidū Samanta Sekste. Savukārt, Ernests Jonāns savu dziedāšanas prasmi rādīja vidējā grupā, kurā piedalījās 31 dalībnieks.            

Žūrijā  piedalījās tradicionālās dziedāšanas un dejošanas profesionāļi. Par viņu vērtējumu mēs bijām ļoti priecīgi. Agriezties mājās varējām ar trīs I pakāpes diplomiem! Īpašs prieks par Samantu, kura bija starp tām dziedātājām, kas saņēma visaugstāko žūrijas novērtējumu Diždižās dziedātājas titulu.            

Paldies visiem dalībniekiem par izturību, gatavojoties konkursiem, un jo īpaši skolotājai Ingai Pujatei! Bez viņas padomiem, ieteikumiem tik augstu novērtējumu mēs nebūtu saņēmuši.

Paldies visiem, kas rūpējās par transporta nodrošināšanu

Skolotāja Aldona Gudrīte 

 

 

 
 
      Atpakaļ