svētdiena, 21. jūlijs, 2024
Madonas novada Ļaudonas pagasta pārvalde
Dzirnavu iela 2, Ļaudona, Madonas novads, Latvija, LV-4862

Logo +371 64860895, 29337185,
Logo laudona@madona.lv
 
Pamatskola
   
119387

Makulatūras un bateriju vākšanas konkurss Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskolā
10.12.2021


Aicinām piedalīties šajā konkursā!

Ir iespējams nodot biroja, kopējamo, piezīmju, zīmēšanas papīru, grāmatas (arī ar auduma vāciņiem), avīzes, glancētos žurnālus, bukletus, katalogus, burtnīcas, klades, kā arī salocītus kartona iepakojumus. Žurnālus un avīzes pirms nodošanas nav nepieciešams atskavot. Netiek pieņemtas fotogrāfijas, izlietoti papīra trauki un uzlīmes, kā arī slapja un netīra makulatūra.

Konkursa ietvaros skola piedalās arī cīņā par balvu, kur pirmajām trīs visvairāk makulatūru  savākušajām izglītības iestādēm pienākas naudas balva 300-400 EUR veselīga dzīvesveida stiprināšanai. Kā arī, par katru savākto tonnu makulatūras skola saņems 5 kg jauna papīra.

Bateriju vākšanas konkursa ietvaros drīkst nodot tikai izlietotas baterijas un akumulatorus, kas vairs nav derīgi lietošanā. Arī šajā konkursā skola piedalās cīņā par balvu, kur pirmās trīs visvairāk bateriju savākušās izglītības iestādes saņems balvu fondu no 200-400 EUR. Nav tā, ka uzvarēt var tikai lielās skolas, ar lielu skolēnu skaitu. Balvas nosaka 2 nominācijās, gan pēc kopējā izglītības iestādē savāktā makulatūras vai bateriju apjoma, gan pēc apjoma uz vienu izglītības iestādes audzēkni.

Konkurss norisināsies līdz 2022.gada 15.martam. Līdz šim norādītajam datumam esiet aicināti nodot izlietoto makulatūru, baterijas un akumulatorus (mazākos apjomos, ko bērns pats atnes uz skolu, savās klasēs). 

Lielākos apjomos, iepriekš sazinoties ar direktora vietnieci saimnieciskajā darbā Aigu Reinbahu, tel. 28348598.

 

Trīs klasēm, kas būs savākušas visvairāk makulatūru un baterijas, būs pārsteiguma balvas!

 

A.Eglīša Ļaudonas vidusskolas Skolas padome
 
      Atpakaļ