otrdiena, 21. maijs, 2024
Madonas novada Ļaudonas pagasta pārvalde
Dzirnavu iela 2, Ļaudona, Madonas novads, Latvija, LV-4862

Logo +371 64860895, 29337185,
Logo laudona@madona.lv
 
Pamatskola
   
127743

Egle svin! 2. klase
27.01.2023


  23.-27.janvārī Andreja Eglīša Ļaudonas pamatskolas 2.klases skolēni svinēja un aktīvi iesaistījās LVM Kalsnavas arborētuma vides izziņas 5 dienu programmā “Egle svin”.

  Šī bija īpaša mācību nedēļa, kurā gan darījām savus ikdienas darbus, gan iesaistījāmies tematisko uzdevumu veikšanā. Kalsnavas arborētuma radošā komanda bija padomājusi gan par īpašām izziņas un uzdevumu vēstulēm katrai dienai, gan arī par video sveicieniem, uzdevumiem un uzmundrinājumiem katrai dienai. 

  Šajās dienās uzzinājām interesantus faktus un izzinošu informāciju par parasto, Serbijas, Stikas, Kanādas un Melnajām eglēm, veicām uzdevumus par uzzināto, gājām izpētīt egles un citus kokus arī mūsu skolas apkārtnē, piešķīrām tiem īpašas nominācijas. Interesantas bija arī programmā piedāvātās kustību spēles, Egles vārda dienas deja.  Īpašs izaicinājums bija dziesmas sacerēšana par godu eglei un video filmēšana..

  Liels paldies skolotājai Aldonai Gudrītei, kuras muzikālās dotības un radošums palīdzēja mums šo uzdevumu lieliski paveikt!

  Programmā neiztikām arī bez praktiskajiem darbiem – saņēmām egles sēkliņas, kuras iesējām un turpināsim par tām rūpēties arī pēc neparastās svētku nedēļas! Paldies vecākiem, kuri ļoti operatīvi sarūpēja mums visu nepieciešamo “sējas darbiem”.. 

  Gatavojām arī savas papīra eglītes, izmantojot otrreiz izmantojamos materiālus, zīmējām egles portretus un vēl, un vēl…

Nedēļa noslēdzās ar uzdevumu un aktivitāšu Bingo spēli! Lieliska nedēļa, brīnišķīgs kopābūšanas laiks!

Paldies par šo iespēju iesaistīties, darīt un būt!

Klases audzinātāja Sintija Bašķere

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
      Atpakaļ