sestdiena, 13. aprīlis, 2024
Madonas novada Ļaudonas pagasta pārvalde
Dzirnavu iela 2, Ļaudona, Madonas novads, Latvija, LV-4862

Logo +371 64860895, 29337185,
Logo laudona@madona.lv
 
Pamatskola
   
81647

Bibliotekārā stunda 1. klasei
05.10.2017


2017. gada 4. oktobrī Andreja Eglīša Ļaudonas  vidusskolas bibliotēkā norisinājās bibliotekārā stunda 1. klasei. Sākuma iepazīstināju skolēnus ar bibliotēkas telpas izkārtojumu,  plauktu izvietojumu, un kāda tad ir bibliotekāra loma šajā darbā.

Tālāk mēs ķērāmies klāt radošajām darbībām. Skolēniem bija jāizdomā sava grāmatiņa, kuru zīmēja uz A4 formāta, pēc zīmēšanas skolēni  visiem pastāstīja par ko ir tieši šī grāmata. Grāmatas bija dažādas – par krāsainām un smaržīgām puķēm, par mežu un sēnēm, un izskanēja arī grāmata ar fantastikas noskaņu. Tālāk mēs apskatījāmies bērnu literatūras grāmatas, kuras arī skolēni izvēlējās, kā pirmo lasāmo grāmatu šogad, tāpēc attēlojām un izveidojām savu grāmatu tārpiņu, rakstot uz tā savas izvēlētās grāmatas nosaukumu. Bibliotekārās stundas beigu noskaņā, katrs skolēns parakstījās uz savas lietotāja kartītes, ka no šī brīža ir viens no bibliotēkas  lasītājiem, un ka atbild par izņemto grāmatiņu. 

Novēlu vēlmi mazajiem skolēniem ar prieku lasīt grāmatas, jo grāmata ir viena no tiem līdzekļiem, kas sniedz mums zināšanas dažādās nozarēs, attīsta domāšanas un runāšanas spējas.

Bibliotekāre Nadīne Jefimova

 

 
 
      Atpakaļ