sestdiena, 13. aprīlis, 2024
Madonas novada Ļaudonas pagasta pārvalde
Dzirnavu iela 2, Ļaudona, Madonas novads, Latvija, LV-4862

Logo +371 64860895, 29337185,
Logo laudona@madona.lv
 
Pamatskola
   
82329

5.klase Siguldā
25.10.2017


Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001”Karjeras atbalsts izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”ietvaros karjeras attīstības atbalsta pasākumā-darba pasaules iepazīšana- profesija gids, š.g.25.oktobrī Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskolas 5.klases audzēkņi devās ekskursijā uz Siguldu.Audzēkņu atskats par ekskursiju bija šāds:

„Mēs apmeklējām:

*Gūtmaņa alu;

*Turaidas pili;

*Piedzīvojumu parku “Tarzāns”;

*Bobsleja un kamaniņu trasi .

Gūtmaņa alā mēs redzējām daudzus senlaicīgus rakstus, ko rakstījuši cilvēki. Mēs varējām ar labo roku pārmest monētiņu pār kreiso plecu un ievēlēties vēlēšanos.

Turaidas pilī mēs iepazināmies ar profesijas pārstāvi-gids un viņa profesionālo darbību. Apskatījāmies un dzirdējām daudz ko jaunu un interesantu. Mēs iegājām baznīcā un tur gids pastāstīja leģendu par Turaidas rozi.

Piedzīvojumu parkā ”Tarzāns” varēja kāpt pa desmit dažādām trasēm, šļūkt ar kamerām, šaut ar loku. Tiem skolēniem,kuriem bija bailes no augstuma, tie bailes pārvarēja, bet ne visi.

Bobsleja un kamaniņu trasē mums bija iespēja apskatīt kamaniņu sportistu treniņbraucienus,bija iespēja apataustīt kamaniņa,iepazīties sr vietu,kur trenējas  pasaules čempionātā startējošie Latvijas sportisti.

Bijām arī Dainu kalnā, redzējām dažādus tēlus, kas ir no dažādām tautas dziesmām. Apmeklējām  smēdi, kur mūs laipni sagaidīja kalējs un sniedza nelielu ieskatu savas profesijas ikdienā. Katrs par 1 EIRO varēja izkalt sava horoskopa  monētiņu.”

 

 

                                                               Adrija Rācenāja 5.klase

Pedagogs karjeras konsultants Līga Ostrovska

 

 
 
      Atpakaļ