pirmdiena, 15. jūlijs, 2024
Madonas novada Ļaudonas pagasta pārvalde
Dzirnavu iela 2, Ļaudona, Madonas novads, Latvija, LV-4862

Logo +371 64860895, 29337185,
Logo laudona@madona.lv
 
Pamatskola
64152

Mēs šķirojam. Pievienojies mums!
07.03.2016


Konkursā ikviens 1. līdz 12. klašu skolēns, skolēnu grupa vai klase ir aicināti sagatavot un iesūtīt reklāmas maketu par atkritumu šķirošanas nozīmīgumu ikdienā. Reklāmas makets drīkst būt zīmēts, līmēts, datorgrafikā, kolāžā vai radīts citā tehnikā.

Kaspars Zakulis, AS "Latvijas Zaļais punkts" direktors: "Radošais konkurss rosinās skolēnus izvērtēt, kādēļ atkritumu šķirošana ir svarīga un kļūst par mūsu ikdienas neatņemamu sastāvdaļu. Dzīvot videi draudzīgi un šķirot atkritumus ir mūsdienīgi un ar laiku tas kļūs pašsaprotami. Konkurss noteikti paplašinās jauniešu zināšanas par atkritumu šķirošanu. Radošākos skolēnus sagaida arī lieliska balva - "Lielā šķirošanas stafete" kopā ar atraktīvām personībām - Armandu Tripānu un Martu Kalēju."

Iesniegtos darbus vērtēs konkursa "Mēs šķirojam. Pievienojies mums!" žūrija, kas izvēlēsies 10 oriģinālākos un radošākos darbus.

Inga Bite, "Rimi Latvia" sabiedrisko attiecību vadītāja: "Rimi arvien iesaistās sabiedrības izglītošanā gan attiecībā uz veselību, gan videi draudzīgu saimniekošanu, kur liela nozīme ir tieši bērnu un jauniešu uzrunāšanai. Tāpēc kopā ar "Latvijas Zaļo punktu" aicinām iesaistīties visas Latvijas skolas un skolotājus, lai aiznestu videi draudzīgas dzīvošanas ideju līdz mūsu jaunākajai paaudzei, atraktīvā veidā kopīgi mācoties un mudinot aizdomāties par atkritumu šķirošanas nozīmi mūsu ikdienā."

Inese Lielpinka, AS "CIDO Grupa" pārstāve: "Latvijā vienlaicīgi ar "zaļo domāšanu" attīstās arī atkritumu šķirošanas tradīcijas. Arvien vairāk Latvijas iedzīvotāju ievēro videi draudzīgas dzīvošanas pamatprincipus. Uzskatām, ka būtiski ir izglītot bērnus jau no mazotnes par vides jautājumiem un atkritumu šķirošanas lomu vides saglabāšanā."

Labāko desmit darbu autori savai klasei balvā iegūs atraktīvu un sportisku pasākumu - "Lielā šķirošanas stafete" populārā sporta žurnālista Armanda Tripāna un lieliskās sporta deju dejotājas Martas Kalējas vadībā. Uzvarētāju radošo darbu maketi tiks publicēti nacionālajos vai reģionālajos laikrakstos. Radošā konkursa "Mēs šķirojam. Pievienojies mums!" nolikums un nosacījumi pieejami AS "Latvijas Zaļais punkts" mājas lapā - www.zalais.lv.


      Atpakaļ