pirmdiena, 15. jūlijs, 2024
Madonas novada Ļaudonas pagasta pārvalde
Dzirnavu iela 2, Ļaudona, Madonas novads, Latvija, LV-4862

Logo +371 64860895, 29337185,
Logo laudona@madona.lv
 
Pamatskola
72344

Konkurss svinot Septembri!!!
13.09.2016


Konkursa noteikumi:
*Konkurss notiek līdz 13.septembrim, kad klasei jāiesūta kāds no zemāk minētajiem punktiem- video vai foto, oriģinālāko, aktīvāko, interesantāko, izdomas bagātāko mēs apbalvosim ar ielūgumiem uz driftu visai klasei!!!
*Pie biļetēm tiks 3 klases , kuras būs saņēmušas gan Latvijas drifta organizatoru favorīt balsis ,gan Latvian drift page sekotāju visvairāk like. Balsošana notiks 14.09. visas dienas garumā Latvian drift page.
*Tātad 3 klases no visas Latvijas tiks pie iespējas 17.09 apmeklēt driftu, visai klasei bezmaksas ieejas biļetes+ protams arī skolotājām.

Kas jums jādara?
* Redzot šo konkursu nekavējoties jāsazinās ar saviem skolasbiedriem, vai nu whatss app čatā, vai Facebook, vai jāsatiekas parkā uz sapulcīti un jānolemj, ka piedalīsieties konkursā.

Konkursam piesakāmie darbi, pēc izvēles viens no :
1. Video vismaz 40 sekunžu garš, kāpēc tavai klasei patīk drifts un kāpēc Jūs gribiet uz drift masters gp posmu.
2.Foto kolāža no vismaz 8 bildēm, kāpēc tieši tavai klasei patīk drifts un kā jūs gatavojieties Drift masters posmam.

* video vai foto jābūt vismaz pusei no klasesbiedriem.
* sūtot pieteikumu uz eline@driftlavia.com ir jānorāda Skola, klase, visi klasesbiedri un jāpievieno vai nu Video vai Foto.
*Fotogrāfijām un video klipiem ir jābūt pēc iespējas lielākā izšķirtspējai
*Iesūtītie foto/video materiāli autoram netiek atdoti un var tikt izmantoti redakciju, reklāmas un mārketinga vajadzībām.
*Iesūtot savu uzņemto foto/video materiālu Latvian drift page, autors apliecina, ka dara to labprātīgi un viņa iesūtītajā foto/video materiālā redzamajām personām nav pretenziju. Iesniedzējs uzņemas atbildību par trešo personu pretenzijām, kas varētu rasties saistībā ar iesniegtā konkursa darba publicēšanu Facebook Latvian drift page.
*Pie foto/video materiāla autoram jāpievieno apraksts par to, kas redzams foto, kurā Latvijas vietā tas fiksēts un kad foto/video uzņemts.
*Aizliegts iesniegt foto/video, kuri satur pornogrāfiskus, erotiskus, vardarbību atainojošus skatus. Šāda satura materiāli netiks publicēti.
* pēc konkursa beigām un uzvarētāju noskaidrošanas video un foto no Latvian drift page tiks dzēsti.
      Atpakaļ