otrdiena, 21. maijs, 2024
Madonas novada Ļaudonas pagasta pārvalde
Dzirnavu iela 2, Ļaudona, Madonas novads, Latvija, LV-4862

Logo +371 64860895, 29337185,
Logo laudona@madona.lv
 
Pamatskola
72732

Gribu būt mobils
31.10.2017


Lai piedalītos konkursā un sacenstos par balvām, ir jāievēro sekojoši nosacījumi:

  • Jāizveido komanda, kas sastāv no četriem, bet ne vairāk kā pieciem dalībniekiem;
  • komandai jāaizpilda pieteikuma anketa, kas atrodama www.gribubutmobils.lv;
  • komandai jāsaskaņo sava dalība ar skolas vadību;
  • katrā komandā jāiekļauj arī viens skolotājs, kura uzdevums būs ne tikai atbalstīt, bet arī konsultēt komandu uzdevumu izpildē;
  • konkursā var piedalīties vairākas komandas no vienas skolas, klases vai interešu izglītības centra;
  • katrai komandai ir nepieciešama sava e-pasta adrese neklātienes daļas pieejas koda saņemšanai. Vairākām komandām nevar būt viena un tā pati e-pasta adrese.

Konkursa norise:

"Gribu būt mobils" šogad norisināsies četrās kārtās - Priekšsacīkstes, Neklātienes sacensībās, septiņos reģionālajos Pusfinālos un lielajā Finālā, kurā tiks sadalītas godalgotās vietas. Katrā no konkursa daļām, dalībniekiem būs jāveic dažāda veida uzdevumi, sākot ar tiešsaistes testu, turpinot ar dažādu situāciju modelēšanu, līdz pat erudīcijas un atjautības pārbaudēm. Daudzpusīgie uzdevumi konkursa dalībniekiem ļaus teorētiskās zināšanas apvienot ar praktiskajām iemaņām, tādējādi radot padziļinātu izpratni par satiksmi un drošību uz ceļa.

  1. Priekšsacīkstes - norisināsies tiešsaistes platformā www.gribubutmobils.lv no 2016. gada 12. septembra līdz 3. oktobrim. Priekšsacensībās būs pareizi jāatbild uz 10 filmētās satiksmes situācijās izveidotiem jautājumiem. Testu iespējams pildīt neierobežotu reižu skaitu, līdz tas ir atrisināts bez kļūdām. Šajā kārtā komandām punkti netiek piešķirti. Pēc priekšsacensību veiksmīgas pabeigšanas var startēt tālāk Neklātienes kārtā.
  2. Neklātienes daļa - norisināsies tiešsaistes platformā www.gribubutmobils.lv no 2016. gada 3. oktobra līdz 7. novembrim. Izvērtējot Neklātienes daļas rezultātus, Pusfinālā piedalīsies 70 labākās komandas, kas tiks iedalītas 7 Latvijas reģionos, teritoriāli aptverot visus Latvijas novadus.
  3. Reģionālie Pusfināli un Fināls norisināsies klātienē septiņās dažādās Latvijas pilsētās - Rīgā, Liepājā, Jelgavā, Valmierā, Daugavpilī, Madonā un Jēkabpilī - no 2017. gada 16. janvāra līdz 3. martam; Finālā Rīgā piedalīsies 7 labākās komandas - katra reģionālā Pusfinālā uzvarētāji.

Balvas:

Mēs zinām, ka zināšanas ir pati lielākā vērtība, taču, ja tām līdzi nāk arī vērtīgas balvas, tad ieguvums ir dubults!

100 labākās Neklātienes daļas komandas un visi reģionālo Pusfinālu dalībnieki saņems suvenīrus ar konkursa simboliku. Visu reģionālo Pusfinālu trīs labākās komandas no organizatoriem saņems vērtīgas balvas un reģionālo Pusfinālu pirmo vietu ieguvēji dosies braucienā uz Zinātnes centru "AHHAA", Tartu, Igaunijā.

Komandas, kuras Finālā ierindosies no 4. līdz 7. vietai savā īpašumā saņems sporta preču veikala dāvanu kartes, bet godalgotās vietas savā starpā sadalīs konkursa galvenās balvas:

= 1. vietas ieguvēji katrs savā īpašumā iegūs giroskūteri;

= 2. vietas ieguvēji balvā saņems bezmaksas 4G mobilo internetu sešiem mēnešiem;

= 3. vietas ieguvēji katrs saņems dāvanu karti ceļojuma iegādei 50 eiro vērtībā.

Konkursa organizatori ir parūpējušies arī par pārsteiguma balvām, tāpēc aicinām ikvienu pieņemt izaicinājumu un pierādīt savas zināšanas!

Sīkāku informāciju iespējams apskatīt nolikumā (skat. pielikumā), kā arī konkursa "Gribu būt mobils" mājaslapā: www.gribubutmobils.lv.
      Atpakaļ