sestdiena, 04. jūlijs, 2020
Madonas novada Ļaudonas pagasta pārvalde
Dzirnavu iela 2, Ļaudona, Madonas novads, Latvija, LV-4862

Logo +371 64860895, 29337185,
Logo laudona@madona.lv
 
Pirmsskola
   
74488

Sveic labākos darbiniekus
24.11.2016


 

28. oktobrī Lauteres  kultūras namā notika Madonas novada  pirmsskolas iestāžu darbinieku pasākums „Tev, pirmsskolas skolotāj!”. Pasākuma laikā tika sveiktas no katras pirmsskolas iestādes nominācijai „Gada skolotājs 2016” izvirzītās darbinieces. Ļaudonas PII „Brīnumdārzs” nominācijai pieteica pirmsskolas skolotāju Valentīnu Veneri.

Valentīna Ļaudonas PII „Brīnumdārzs” veic pirmsskolas skolotājas un medmāsas pienākumus. Visu savu darba mūžu (44 gadi) ir strādājusi ar 1 līdz 3 gadīgiem bērniem.       Attieksmē ar bērniem un viņu vecākiem ir labsirdīga, mīļa, pacietīga, zinoša un prasīga.  Darba kolektīvā novērtējam viņas prasmes, apzinīgumu, atsaucību,  uzņēmību, aktieriskumu, enerģiskumu. Ar lielu atbildību un  precizitāti veic ikvienu darbu. Par to mēs sakām viņai PALDIES!

Svētku reizē iestādē tika sumināta otra visvairāk balsu ieguvusī darbiniece - Ligita Edelberga. Ligita ir ļoti sirsnīga, mīļa un atsaucīga gan kā skolotāju palīgs, gan kā kolēģe kolektīvā. Daudzi iestādes absolventi viņu atceras kā vienmēr smaidīgu  audzīti. Paldies Ligitai par viņas sirds siltumu!

 

Valentīna Venere

 

Ligita Edelberga
 
      Atpakaļ
          Copyright © 2020, Izstrādātajs WebSoft.lv