piektdiena, 10. jūlijs, 2020
Madonas novada Ļaudonas pagasta pārvalde
Dzirnavu iela 2, Ļaudona, Madonas novads, Latvija, LV-4862

Logo +371 64860895, 29337185,
Logo laudona@madona.lv
 
Pirmsskola
   
50032

Pirmā Advente "Brīnumdārzā"
01.12.2014


                                                                                    Pirmā Advente „Brīnumdārzā”

1.decembra rītā, ienākot „ Brīnumdārza” teritorijā, mūs visus sagaidīja liels pārsteigums. Taciņas malās sasēduši, visus sveicināja trīs jauki draugi-amizantais Rūķis, priecīgais Zaķis un mīlīgais Kaķis  

Par šo jauko dāvanu vislielāko paldies vēlamies teikt trijām atsaucīgajām un darbīgajām māmiņām:

Diānas un Armanda māmiņai – KARĪNAI JEDUŠAI;                                                                                                                                                 Keitas un Maikla māmiņai – SANITAI BARANOVAI;                                                                                                                                                Kerijas un Kevina māmiņai – IRITAI ŅIKITINAI.

Šajā dienā bērnudārzā iededzām arī pirmo svecīti Adventes vainagā. Pie mums ieradās Rūķu krustmāmiņa ( skolotāja Ilze). Viņa pastāstīja bērniem par šo Ziemassvētku gaidīšanas laiku, cienāja visus ar smaržīgām piparkūkām un jau pirmajai nedēļai uzdeva trīs svarīgus uzdevumus – kopā ar ģimeni izcept un atnest uz bērnudārzu skaistu piparkūku izstādei, izrotāt iestādes telpas un iemācīties vienu Ziemassvētku dzejoli. Noslēgumā visi iemācījāmies vienu rotaļu Ziemassvētkiem par jautrajiem rūķiem.

 

PII „ Brīnumdārzs” mūzikas skolotāja Judīte

Ielādēju... 
      Atpakaļ
          Copyright © 2020, Izstrādātajs WebSoft.lv