Vidzemes mazpulku rudens forums Baltinavā
												
                        						                        
												                        14.10.2017
													
																						                       
14. oktobrī Ļaudonas mazpulcēni devās uz Latgales  Vidzemes mazpulku rudens forumu Baltinavā. Uz forumu savus projektus aizstāvēt devās I. Pīpkalēja, D. Praškeviča, K. Solovjova, K. K. Orlovska, N. Veikšāns un A. Tutina.
Forums notika Baltinavas vidusskolā, kur mazpulcēni sadalīti darba grupās aizstāvēja savus projektus. Dienas gaitā iepazināmies ar Baltinavu, skolu, Baltinavas kultūras namu, kur notika foruma atklāšana, tirdziņš un noslēguma pasākums. Interesanta nodarbība bija kopā ar Punduru robežkontroles punkta robežsargiem un kinologiem. Mazpulcēni tika aicināti uz forumu atvest vecus, nederīgus, neejošus telefonus  pārstrādei, paldies K. Solovjovai par ieguldījumu šajā akcijā. Noslēguma pasākumā neaizmirstams tusiņš kopā ar ,,Unknown Artist solistu Māri.
Apbalvošanā varējām uzgavilēt I. Pīpkalējai par iegūto 2. vietu par projektu ,,Apelsīns un pateicība N. Veikšānam par projektu ,,Traktori manā saimniecībā.
Sk. Sandra Zavale
| Ielādēju... | 
Atpakaļ
 
                         +371 64860895, 29337185,
 +371 64860895, 29337185, 
 
    
	
            





