sestdiena, 13. aprīlis, 2024
Madonas novada Ļaudonas pagasta pārvalde
Dzirnavu iela 2, Ļaudona, Madonas novads, Latvija, LV-4862

Logo +371 64860895, 29337185,
Logo laudona@madona.lv
 
Pamatskola

Pasākumi Andreja Eglīša Ļaudonas pamatskolas skolēniem "Latvijas skolas somas" ietvaros 2023./2024.m.g. 

 •  “No pasaku pirmsākumiem līdz mūsdienām”

  30.11.2023. skolā viesojās pasaku stāstnieks Raitis Zapackis. Šis bija “ Latvijas skolas somas” projekts. Skolēniem bija iespēja ieskatīties pasaku tapšanā un dzirdēt dažādu autoru sacerētas pasakas. Ar lielu aizrautību mākslinieks lasīja, stāstīja pasakas, pārveidojot balsi dažādos tēlos. Uzzinājām, ka pasakai “ Sarkangalvīte un vilks” ir 400 versijas. Tika stāstītas arī spokainās pasakas, kurām sižets ir mazliet biedējošs, baiss. Pa vidu pasakām baudījām brīnišķīgu balss tembru muzikālajā pavadījumā, izdziedot dažādu pasaku saturu. Pat lielāko klašu skolēni ar interesi klausījās un piedalījās dažādās aktivitātēs. Aptaujājot skolēnus, emocijas tikai pozitīvas un ar vēlmi dzirdēt vēl. Arī mākslinieks bija ļoti apmierināts ar ciemošanos un izteica komplimentus par skolēnu uzvedību, cieņu, līdzdarbošanos. 

   

  No pasakām mēs nākuši

  Un tālāk dzīvē iesim…

   

   

   

   

   


 •  Teātra izrādes "Pifa Ziemassvētki" apmeklējums

 Ziemīgā 3.decembra dienā 3.klases skolēni devās uz Rēzekni, Latgales vēstniecību "Gors", lai "Latvijas skolas soma" ietvaros noskatītos teātra izrādi "Pifa Ziemassvētki".  Skolēni ar interesi vēroja, kā Ziemassvētkiem gatavojas suns Pifs, kaķis Herkuless, pele Rozālija, krustmāte Agate, krusttēvs Tontons, krustdēls Dudū. 

 

 

 • Krustpils pils apmeklējums 

 Starpdisciplinārās programmas ietvaros Andreja Eglīša Ļaudonas pamatskolas 1.klase un 2.klase devās uz Krustpils pili  mācību ekskursijā. Iepazinām Krustpils pili vēstures laika griezumā. Skolēni paplašināja personīgo redzesloku iepazīstot barona fon Korfa ikdienas gaitas, kalpu ikdienu, nostāstus, teikas, kā arī mūsdienas. Skolēniem bija  iespēja pašu savām rokām radīt gaismu.