pirmdiena, 28. 09, 2020
Madonas novada Ļaudonas pagasta pārvalde
Dzirnavu iela 2, Ļaudona, Madonas novads, Latvija, LV-4862

Logo +371 64860895, 29337185,
Logo laudona@madona.lv
 
Vidusskola
   
87772

Pludmales volejbola aktivitātes Ļaudonā
06.09.2018


No 12. jūnija līdz 8. augustam norisinājās Latvijas Jaunatnes Čempionāts pludmales volejbolā. Arī no Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskolas startēja komandas divās vecuma grupās – U-19 (2000. Gadā dzimušie) un U-17 (jaunieši, kas dzimuši 2002. gadā, kā arī jaunāki).

Sacensības notika četros posmos, un pēc rezultātu fiksācijas tika izveidots spēlētāju reitings, kas tika ņemts vērā finālsacensībās. Par katru nospēloto posmu volejbolists saņēma viņa izcīnītajai vietai atbilstošos reitinga punktus.

U-19 pāri (atsevišķi gan zēni, gan meitenes) spēlēja Limbažos II posmā: Jānis Krasnovs/Ralfs Miškinis izcīnīja 5. vietu un katram tika piešķirti 55 reitinga punkti; Sergejs Plaunovs/Mārtiņš Kalniņš šajā posmā tika pie 9. vietas un 44 reitinga punktiem; 10. vietā ierindojās Rovens Miškinis/ Ojārs Preits Freimanis saņemot 42 punktus; Ilona Kalupniece/Enija Zaķe meiteņu konkurencē ierindojās 9. vietā arī iegūstot 44 nozīmīgos reitinga punktus.

III posms tika aizvadīts Cēsīs un Ilonas/Enijas pāris ieguva 5. Vietu, 55 punktus un lielo iespēju spēlēt finālsacensībās, būt starp 16 labākajām Latvijas jauniešu pludmales volejbolistu komandām! Savukārt Jāņa/Ojāra pāris ar kārtīgu cīņu tika pie 11. vietas, saņemot 40 punktus; Sergejs/Rovens saņēma 39 punktus; Ralfs Beinarovičs/ Raivis Randohs 37 punktus.

Piedaloties IV posmā Ventspilī, pilsētā pie jūras, tiesības  piedalīties finālsacensībās ieguva 3 puišu pāri! Malači!

11. augustā Rīgā Beach Box laukumos tikai starp labākajiem un prasmīgākajiem Latvijas Jaunatnes Čempionātā pludmales volejbolā bija 4 AEĻV komandu pāri: Ilona K./Nikola Trama; Jānis K./Ojārs F.; Sergejs P./Ralfs B.; Raivis R./Renārs Knēža! Vareni! Vislabāk saspēlēties un sasniegt mērķus izdevās meiteņu pārim – tika iegūta 5. vieta valsts līmenī! Taču puišu pāru rezultāti bija ne mazāk iepriecinoši: Sergeja/Ralfa pārim 9. vieta; Jāņa/Ojāra pārim 10. vieta; 11. vieta tika piešķirta Raivja/Renāra duo!

Bet, runājot par U-17 pāriem, I posms tika spēlēts Vecumniekos: 30 komandu konkurencē - Sergejs/ Rovens 20. vieta, 31 punkts; Verners Šveds/ Uvis Kapturs 29. vieta, 20 punkti. II posmā Liepājā  meiteņu pāris Linda Baranova/Ilona K. Ieguva 33. vietu un 18 punktus. Tāpat sacensībās spēkus izmēģināja arī puišu pāri: Daniels Dāvis Začots/Sergejs Balanovs; Valters Biķernieks/Ralfs Gurskis

Visi šie rezultāti parāda, ar kādu atdevi tiek trenēti jaunieši A. Eglīša Ļaudonas vidusskolā - par to paldies gan skolas direktoram un sporta skolotājam Guntim Lazdam, gan arī sporta skolotājai Anitai Kidalai; kā arī augstās vietas parāda, cik svarīgi jauniešiem ir izvirzīt un izpildīt mērķus, trenēties, nepadoties un pierādīt sevi! „Paldies par sportisko, lieliski pavadīto un panākumiem bagāto vasaru, kas pirmo reizi mūsu skolas skolēniem nesa tik augstas godalgas valsts līmeņa spēlēs,” saka skolotāja Anita!

Informāciju apkopoja Katrīna Melānija Kļaviņa

 

Ilona Kalupniece/ Nikola Trama

Raivis Randohs/ Renārs Krēža

No kreisās Nikola T., sk. Anita Kidala, Ilona K.

Jānis K./Ojārs F.

Sergejs P./Ralfs B. 
 
      Atpakaļ
          Copyright © 2020, Izstrādātajs WebSoft.lv