pirmdiena, 28. 09, 2020
Madonas novada Ļaudonas pagasta pārvalde
Dzirnavu iela 2, Ļaudona, Madonas novads, Latvija, LV-4862

Logo +371 64860895, 29337185,
Logo laudona@madona.lv
 
Vidusskola
   
84371

Žetonvakars 2018
26.02.2018


Tradicionāli februārī 12. klase veido pasākumu, kurā tiek pasniegti žetongredzeni, kas apliecina piederību savai skolai, kā arī lai pateiktos vecākiem, skolotājiem un skolas vadībai par spēku, kas ieguldīts mūsu izaugsmei par godu!

Vakara pirmajā daļā ar prieku uzklausījām direktora svētku uzrunu, saņēmām savus ilgi gaidītos gredzenus, kārtīgi samīļojām vecākus, kā arī saņēmām sveicienus no 10. un 11. klases, kā arī no pašpārvaldes.

Pēc piecpadsmit minūšu starpbrīža turpinājām ar neformālo daļu – salidojums pēc 10 gadiem policijas iecirknī, kuru noorganizējusi mīļā, labā skolotāja. Mūsu lietas izmeklēja, kā arī nopratināja bargais policists Kristers Kuprans. Starp nopratināšanas reizēm „izdejojām” vidusskolas laiku, spēlējam mini-izrādi, kā arī nedaudz padziedājām. 

Ik mirkli zālē bija dzirdami sirsnīgi smiekli, kas ikvienu divpadsmito saviļņoja, jo ir tik patīkami, ka padarītais darbs tiek novērtēts.

Paldies Viktorijai Brutānei par lielo specefektu veikšanu (gaismas ir svarīgas!), Gintam Borisjonokam par tik ļoti nepieciešamās mūzikas sagatavošanu, kā arī Rovenam Miškinim par mūsu sagatavoto prezentāciju atrādīšanu! Kā arī sirsnīgs un liels paldies mūsu foršajam policistam – Kristeram!

Mēs neaizmirsām arī pateikties skolotājiem! Pēc mūsu košā pasākuma skolotājistabā tos sagaidīja neliels pārsteigums – kēksi, divpadsmito rokām cepti! 

Paldies, arī mūsu klases audzinātājai Ligitai Elksnītei par izturību, par smaidiem, par ieguldīto darbu mūsu audzināšanā!

Katrīna Kļaviņa, 12. klase 

Ielādēju... 
      Atpakaļ
          Copyright © 2020, Izstrādātajs WebSoft.lv