piektdiena, 14. jūnijs, 2024
Madonas novada Ļaudonas pagasta pārvalde
Dzirnavu iela 2, Ļaudona, Madonas novads, Latvija, LV-4862

Logo +371 64860895, 29337185,
Logo laudona@madona.lv
 
Pamatskola
   
131767

Madonas novada glītrakstu konkurss 1.klašu skolēniem un skaļās lasīšanas konkurss 2., 4. klašu skolēniem
08.04.2024


          4. aprīlī, Cesvaines vidusskolā notika Madonas novada glītrakstu konkurss 1.klašu skolēniem un skaļās lasīšanas konkurss 2., 4. klašu skolēniem. 

            Pavisam kopā bija pulcējušies vairāk kā 50 dalībnieku. No mūsu skolas glītrakstu konkursā piedalījās Rebeka Stepanova, bet lasīšanas konkursā  - Ralfs Seņkovs (2.kl.), Linda Beļauniece (4.kl,).

            Glītrakstu konkursā bija precīzi jānoraksta dotais teksts. Pēc tam žūrija ļoti rūpīgi norakstos vērtēja teksta pareizrakstību, burtu augstumu, platumu, slīpumu, savienojumus, atstarpes starp vārdiem.

            Savukārt, skaļās lasīšanas konkursā katram dalībniekiem tika dotas 5 minūtes laika sagatavoties sveša teksta lasīšanai, un pēc tam to nolasīt žūrijai.

            Skaļās lasīšanas konkursā Ralfs Seņkovs saņēma Pateicību,  Linda Beļauniece  - Atzinības rakstu. Rebeka Stepanova ir Madonas novada 1. klašu grupā glītākā rokraksta īpašniece  un 1. vietas ieguvēja. 

            Vēl skolēniem šajā dienā bija iespēja apgūt jaunas rotaļas, spēlējot dažādas spēles, iesaistīties dažādās stafetēs, sportiskās aktivitātēs. 

            Paldies visiem dalībniekiem, skolotājiem par cītīgu darbu, gatavojoties konkursiem! 

                                                                                                            Aldona Gudrīte