otrdiena, 21. maijs, 2024
Madonas novada Ļaudonas pagasta pārvalde
Dzirnavu iela 2, Ļaudona, Madonas novads, Latvija, LV-4862

Logo +371 64860895, 29337185,
Logo laudona@madona.lv
 
Pamatskola
   
130509

Ierindas skate
15.11.2023


 

Vienoti par godu Lāčplēša dienai!

13.novembrī Andreja Eglīša Ļaudonas pamatskolas sporta zālē uz Ierindas skati pulcējās 1.-9.klašu kolektīvi. Skolēni bija ģērbušies melnbaltā apģērbā ar Latvijas karodziņu- sarkanbaltsarkano uzvaras simbolu- pie krūtīm. Vērojami bija arī klašu kolektīvu vienojošie dizaina elementi.

Pasākumu atklāja skolas direktors Guntis Lazda ar svinīgu skolas saimes uzrunu, pieminot vēsturiskos notikumus un godinot pašaizliedzīgos varoņus-Latvijas brīvības cīnītājus. Skolotāja Iluta Biķerniece, direktora vietniece audzināšanas jomā,  iepazīstināja ar sagatavoto priekšnesumu vērtētājiem-profesionāļiem katram savā jomā. Atbildīgajā ekspertu lomā-jaunsargu instruktors Mareks Rimšāns, pulkvežleitnants Gatis Gailītis, Ļaudonas pagasta pārvaldes vadītājs Artūrs Portnovs. sporta skolotāja Anita Kidala, vēstures un sociālo zinību skolotājs  Uldis Liniņš.

Klašu kolektīvu svinīgais soļojums noritēja izlozes kārtībā, kad klases komandieris atbildīgi un pārliecinošā balsī aicināja savu klasi sporta zālē un ziņoja jaunsargu instruktoram par klases sagatavotību, kā arī izpildīja klašu grupai Ierindas skates nolikumā paredzētās komandas. 

Vērtēšana notika 2 grupās: 1.-3.klašu grupā vērtētas klases komandiera, pamatskolas skolēna, un ierindnieku darbības, kas papildinātas 4.-9.klašu grupā ar soļojumu apkārt zālei, vienoti izpildot patriotisko dziesmu.

Noslēgumā atzinības un pateicības diplomus saņēma gan klašu komandieri, gan klašu kolektīvi. Rezultāti: 1.-3.klašu grupā: 1.vieta-2.klasei (kl.audz.Iluta Biķerniece), 2.vieta- 1.klasei (kl.audz.Vitai Stradiņa), 3.vieta-3.klasei (kl.audz.Sintija Bašķere);4.-9.klašu grupā : 1.vieta- 4.klasei (kl.audz.A.Iesalniece), 2.vieta-5. klasei (kl.audz.R.Avotiņa), 3.vieta -8.klasei (kl.audz.A.Punovska).

Pateicības vārdi un aplausi izskanēja sporta skolotājām Anitai Kidalai, Vitai Stradiņai par atbildīgo un godprātīgo ikdienas darbu sporta un veselības stundās, visu klašu  audzinātājiem un skolēnu ģimenēm par atbalstu un sadarbību.

                                                           Laura Pavlovska. A.Eglīša pamatskolas 9.klase

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
      Atpakaļ