svētdiena, 19. maijs, 2024
Madonas novada Ļaudonas pagasta pārvalde
Dzirnavu iela 2, Ļaudona, Madonas novads, Latvija, LV-4862

Logo +371 64860895, 29337185,
Logo laudona@madona.lv
 
Aktualitātes
   
127312

Ziemassvētku koncerts
12.12.2022


23.decembrī plks19:00 Ļaudonas kultūras namā aicinām uz gaišu pirmssvētku koncertu "Mūzika dvēselei".

Ingas Karpičas solokoncertā skanēs - tautasdziesmas, dvēseles dziesmas dvēselei. Instrumenti- klavieres, kokle, zvangas.

Ieeja : bezmaksas

 

Tautasdziesmas ir kas ļoti maģisks un ar prātu grūti aptverams. Tās satur īpašu informāciju, enerģiju smalkajos plānos, kas spēj mainīt mūsu apziņu, uzlādēt to pozitīvi, sekojoši arī dziedināt un transformēt cilvēka dzīvi. Arī pati to esmu piedzīvojusi. Lai izprastu tautasdziesmas, tās ir jāizdzied, jāklausās, jāskandē ļoti daudz reižu, jāmeditē caur tām, un tikai tad tās var atvērties un atklāt simbolus, kuru ir bezgalīgi daudz. Vienmēr pastāv izvēle "rakt" daudz dziļāk, tas viss atkarīgs no mūsu apziņas plašumiem", tā stāsta koncerta māksliniece Inga Karpiča.

Viss aizsākās ar dziesmas "Dieviņš bija Dievs palika" video ierakstu. Tam sekoja debijas albums "Dvēseles dziesma" (2014) ar virkni solokoncertiem gan Latvijā, gan ārpus valsts teritorijas. Gaismu ieraudzījis arī otrais tautasdziesmu meditāciju mūzikas albums "Zelta trepes" (2018). Šī albuma ietvaros Inga ierakstījusi arī pirmo mantru, atklājot savu interesi arī par vēdiskajiem dziedājumiem. 

 
      Atpakaļ