piektdiena, 19. jūlijs, 2024
Madonas novada Ļaudonas pagasta pārvalde
Dzirnavu iela 2, Ļaudona, Madonas novads, Latvija, LV-4862

Logo +371 64860895, 29337185,
Logo laudona@madona.lv
 
Aktualitātes
   
128594

Iedzīvotāju tikšanās
26.04.2023


 Madonas novada pašvaldības tikšanās ar iedzīvotājiem Ļaudonas pagastā

 

Aizvadītājā nedēļā – 18. aprīlī Ļaudonas kultūras namā pulcējās vairāk kā 100 Ļaudonas pagasta iedzīvotāju, lai uzklausītu Madonas novada pašvaldības pārstāvjus. Kā jau zināms tikšanās mērķis – informēt pašvaldības iedzīvotājus par šī brīža aktuālajiem un plānotajiem darbiem (administratīvi teritoriālās reformas rezultāti, atbalsta pasākumi, pakalpojumu pieejamība, teritorijas attīstība un teritorijas plānojumu u.c.), kā arī uzklausīt iedzīvotāju priekšlikumus par pašvaldības darbu un iespējām to uzlabot.  

Ļaudonas iedzīvotāju tikšanās tika atklāta ar pavasarīgu sveicienu no PII “Brīnumdārzs” - audzēknis Kārlis nodziedāja dziesmiņu.

Tikšanās laikā par veiktajām investīcijām un pašvaldības iedzīvotāju iespējām informēja Domes priekšsēdētājs Agris Lungevičs, kā arī jomu speciālisti: Attīstības nodaļas vadītāja Ilze Vogina, Projektu ieviešanas nodaļas vadītāja Inese Solozemniece, Nekustamā īpašuma pārvaldības un teritoriālās plānošanas nodaļas vadītāja Ramona Vucāne.

Šī tikšanās reize Ļaudonas pagastā bija īpaša ne tikai ar lielo iedzīvotāju aktivitāti, bet arī ar to, ka tika prezentēti Ļaudonas pagasta iedzīvotāju aptaujas rezultātu dati. Kultūras nama vadītāja Signe Prušakeviča sagatavotās prezentācijas laikā klātesošos iepazīstināja ar 133 iesniegto anketu atbilžu apkopojumu. Tika izskatīti tādi jautājumi kā – kā Ļaudonas pagasta iedzīvotāji vērtē līdz šim pagastā paveikto, pārvaldes komunikācija ar iedzīvotājiem, vai ļaudonieši jūtas droši savā pagastā. Tika prezentētas arī populārākās atbildes uz jautājumiem kas labs un ievērības cienīgs ir paveikts un ko vēl vajadzētu uzlabot konkrētās jomās – vide, kultūras un sporta joma, izglītība. Tāpat arī tika apskatīts iedzīvotāju viedoklis ko inovatīvu un nepieciešamu vajadzētu ieviest pagastā. 

Iedzīvotājiem tika dota iespēja arī uzdot sev interesējošos jautājumus pašvaldības pārstāvjiem – izskanēja jautājumi par ceļu stāvokli, dzīvojamo fondu, Ļaudonas pamatskolas nākotni, u.c.

Kopumā šī tikšanās tika aizvadīta pozitīvā un izzinošā atmosfērā. Paldies Madonas novada pašvaldības pārstāvjiem un Ļaudonas pagasta iedzīvotājiem par interesi un atsaucību.

 

 

 

 
 
      Atpakaļ