sestdiena, 27. aprīlis, 2024
Madonas novada Ļaudonas pagasta pārvalde
Dzirnavu iela 2, Ļaudona, Madonas novads, Latvija, LV-4862

Logo laudona@madona.lv

Aktualitātes

129831

Aicina darbā latviešu tautas deju kolektīvu vadītāju
12.09.2023

Ļaudonas pagasta pārvaldes Ļaudonas kultūras nams aicina darbā latviešu tautas deju kolektīvu vadītāju

(nepilna slodze – 0.6).

Prasības pretendentam:

- muzikālā dzirde, ritma izjūta, koordinācija telpā;

- prasmes vadīt deju nodarbības, zināšanas un iemaņas attiecīgajā deju stilā; prasme pielietot saistošos normatīvos aktus;

- prast lietot horeogrāfijas terminoloģiju un kustību ar dejiskām īpašībām terminoloģiskos apzīmējumus. Uzstādīt dejas pēc apraksta;

- labas komunikācijas un sadarbības prasmes;

- amata kompetencei atbilstoša darba pieredze. Atbilstoša izglītība tiks uzskatīta par priekšrocību;

- augsta atbildības sajūta;

- valsts valodas prasmes- vidējais līmenis (B).

Galvenie amata pienākumi:

- vadīt senioru deju kolektīvu “Divi krasti” un vidējās paaudzes deju kolektīvu “Grieze”;

- sagatavot kolektīvus Madonas deju apriņķa skatēm, apgūstot nepieciešamās repertuāra dejas;

- atbilstoši dejotāju spējām noteikt dejas sarežģītību; veidot dejas personību uz skatuves, vadīt kolektīvu, veidot saskarsmi ar cilvēkiem; prasme analizēt un izvērtēt nodarbību procesu, uzstāšanās kvalitāti;

- mākslinieciskais darbs nodarbībās, koncertos un organizatoriskais darbs kolektīva vadīšana;

- organizēt deju kolektīva pārstāvniecību: piedalīties sanāksmēs, sapulcēs; uzturēt kontaktus ar citiem kolektīviem, institūcijām, organizēt piedalīšanos skatēs, konkursos, festivālos;

- atbildēt par kolektīva tērpiem un aksesuāriem, veikt uzskaiti, sekot līdzi tērpu pareizai lietošanai;

- piesaistīt jaunus dejotājus un uzturēt pozitīvu mikroklimatu kolektīvā;

- kārtot dokumentāciju, atbilstoši iestādē noteiktajai kārtībai.

Iesniedzamie dokumenti:

- dzīves gājuma apraksts (CV);

- Pieteikums - Motivācijas vēstule.

Piedāvājam:

- būt daļai no radošas komandas, kas rūpējas par kultūras jomu Ļaudonas pagastā;

- summētais darba laiks (darbs arī brīvdienās un svētku dienās);

- atalgojums EUR 372,00 (bruto) par 0.6 slodzi;

- sociālās garantijas;

- darbs uz nenoteiktu laiku;

- darba uzsākšana ar 2023.gada 09.oktobri.

Darba devēja kontaktinformācija: Ļaudonas kultūras nama vadītāja Signe Prušakeviča (Tālrunis uzziņai 26590186)

CV un motivācijas vēstuli var iesūtīt pa pastu, iesniegt personīgi Ļaudonas pagasta pārvaldē, Dzirnavu ielā 2, Ļaudonas pagastā, Madonas novadā, LV-4862 vai iesūtīt e-pastā: laudona@madona.lv ar norādi “Deju kolektīva vadītāja vakance”.

Pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst izvirzītajām prasībām, tiks aicināti uz pārrunām.

Pieteikums jāiesniedz vai jānodrošina tā iesūtīšana līdz 2023.gada 22.septembra plkst.14.00.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK 13.pantu, Madonas novada pašvaldība informē, ka:

- Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pieteikšanās norisi;

- Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Madonas novada pašvaldība, reģistrācijas Nr.90000054572, adrese Saieta laukums 1, Madona, Madonas novads, LV-4801;

Papildu regulas 13.pantā minēto informāciju Jūs varat iegūt rakstot uz e-pasta adresi datuaizsardziba@madona.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 64860090.