otrdiena, 24. oktobris, 2017
Madonas novada Ļaudonas pagasta pārvalde
Dzirnavu iela 2, Ļaudona, Madonas novads, Latvija, LV-4862

Logo +371 64860895, 29337185,
Logo +371 64860895,
Logo laudona@madona.lv
 
Aktualitātes
   
78981

Transporta pieejamība Vēlēšanu dienā
30.05.2017


 

 

Sestdien, 03.06.2017. uz Vēlēšanu iecirkni Ļaudonas Kultūras namā un no tā kursēs pagasta pārvaldes oranžais autobuss šādos maršrutos:

 

 

1. Ļaudona – Kalnvirsa- Ļaudona       9.30

Ø      Leitāni                                              9.40

Ø      Kalnvirsa                                          9.45

Ø      Tīlāni                                                9.55

Ø      Ļaudona                                          10.15

 

2. Ļaudona – Beļava – Ļaudona 10.20

Ø   Pagrieziens uz Ļūmāniem               10.40

Ø   Ļaudona                                      11.00

 

3. Ļaudona- Kalnvirsa- Ļaudona         11.05

 

4. Ļaudona – Kalnāji – Ļaudona         11.55

Ø    Pagrieziens uz „Mežkalni”                      12.10          

Ø    Kalnāji                                                12.15

Ø    Pagrieziens uz „Purnavieši”                   12.25         

Ø    Ļaudona                                             12.40

 

5. Ļaudona- Beļava- Ļaudona              12.45

 

6. Ļaudona – Sāviena – Ļaudona        13.30

Ø    Aburti                                                 13.40         

Ø    Ķunci                                                  13.50

Ø    Sāviena                                               14.05

Ø    Autobusa pietura „Sāviena”                   14.10

Ø    Zīliņi                                                   14.15

Ø    Ļaudona                                             14.35

 

7. Ļaudona- Kalnāji-Ļaudona              14.40

 

 

8. Ļaudona- Sāviena- Ļaudona           15.25

 

Informācija par Pašvaldību vēlēšanām: www.cvk.lv




 
      Atpakaļ
          Copyright © 2017, Izstrādātajs WebSoft.lv