trešdiena, 12. 08, 2020
Madonas novada Ļaudonas pagasta pārvalde
Dzirnavu iela 2, Ļaudona, Madonas novads, Latvija, LV-4862

Logo +371 64860895, 29337185,
Logo laudona@madona.lv
 
Vidusskola
   
104463

Karjeras nedēļa 2018
25.01.2019


Projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” sniedz skolēniem iespēju  izzināt, tiekties uz jaunām zināšanām, padziļināti pētot tēmu, ļauj saskatīt saikni ar reālām dzīves situācijām. Tāpat arī  rada skolēnos drošības sajūtu, nostiprina mācību motīvus un  rosina būt līdzatbildīgam mācīšanās procesā kopumā.

Karjeras attīstības atbalsta pasākumā: Karjeras nedēļas 2018’ diskusija: „ Esi atvērts un izaicini sevi!” skolēniem tika dota iespēja tikties ar Praulienas un Ļaudonas pagasta uzņēmējiem, speciālistiem, kas pastāstīja par savu uzņēmumu nodarbinātajām profesijām, darba specifiku. Diskusijas laikā pieredzes bagāti speciālisti dalījās pārdomās un rosināja skolēnus meklēt atbildes uz jautājumiem: Kas ir manas karjeras pamatā? Kā karjeras atbalsta pasākumi ietekmējuši manu izvēli? Kā pieņemt nozīmīgu lēmumu? Tikšanās laikā tika noskaidroti nosacījumi uēmējdarbības attīstībai laukos. Tāpat arī tika skatītas izglītības un karjeras iespējas. A.Eglīša Ļaudonas vidusskolā viesojās uzņēmēji: Inese Biele (SIA "DigitalZoo"), Līga Lieplapa (55 mārītes), Ruta Grauduža (SIA Burkānciems). Uzņēmēji  stāstīja par   savas profesijas izvēli, karjeras attīstības ceļu.

Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 karjeras attīstības atbalsta pasākumā: „ Pa karjeras kāpnēm” skolēniem tika dota iespēja tikties ar karjeras konsultantu, praktiķi Mārtiņu Geidu. Diskusijas laikā nodarbības vadītājs dalījās pieredzē, pārdomās un rosināja skolēnus meklēt atbildes uz daudzveidīgiem jautājumiem par karjeras veidošanas ceļu. Praktiskajās nodarbībās skolēni izvērtēja savu piemērotību kādai no profesijām, izmantojot karjeras vadības prasmju izkopšanas aktivitātes.

 

Publikāciju izveidoja: pedagogs karjeras konsultants Ilze Strode

   


 
      Atpakaļ
          Copyright © 2020, Izstrādātajs WebSoft.lv