otrdiena, 25. janvāris, 2022
Madonas novada Ļaudonas pagasta pārvalde
Dzirnavu iela 2, Ļaudona, Madonas novads, Latvija, LV-4862

Logo +371 64860895, 29337185,
Logo laudona@madona.lv
 
Vidusskola
   
118592

7.klases aktivitātes eTwinning projektā
01.10.2021


eTwinning projekts “Izrauties no 4 sienām!”

eTwinning ir Eiropas skolu kopiena. Tā piedāvā platformu izglītības jomas darbiniekiem un skolēniem, lai iesaistītu tos komunikācijā, sadarbības projektu īstenošanā un pieredzes apmaiņā. Kopš 2014. gada eTwinning ir integrēts Eiropas Savienības izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta programmās, ERASMUS+.

2021./2022. m.g. Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskolas 7. klases audzēkņi piedalās eTwinning projektā „Izrauties no 4 sienām!”. Šajā projektā piedalās desmit komandas no tādām Latvijas skolām kā Pāles pamatskola, Brocēnu vidusskola, Vangažu vidusskolas u.c. „Pamatojoties uz skolu sniegtajām aptaujām par attālināto mācību laiku, secinām, ka skolēniem bija ierobežotas iespējas komunicēt un sadarboties klātienē. Piedāvājam kopīgas piedzīvojumu aktivitātes partneru skolām.

Aktivitātes balstītas uz iepriekš iegūto pieredzi un zināšanām mācību stundās (sports – fiziskās aktivitātes, datorika – IKT prasmes, dabas zinības – orientēšanās brīvā dabā, svešvalodas – komunikācija, karjera –pašvadība). Atslēgas vārdi – fiziskās aktivitātes dabā, pozitīvas emocijas (emocionālā inteliģence)”. Tā par projektu rakstīts eTwinning mājaslapā.

Šajā projektā mūsu skolā projekta koordinatore ir sporta skolotāja Anita Kidala. Iesaistītie skolotāji – Elīna Macijevska (7. klases audzinātāja), Rita Avotiņa (datorikas un informātikas skolotāja), Ligita Elksnīte (bioloģijas un ģeogrāfijas skolotāja), Lelde Elijāse (latviešu valodas un literatūras skolotāja).

                                                                                                                                Anita Kidala, sporta skolotāja
 
      Atpakaļ
          Copyright © 2022, Izstrādātajs WebSoft.lv