trešdiena, 26. janvāris, 2022
Madonas novada Ļaudonas pagasta pārvalde
Dzirnavu iela 2, Ļaudona, Madonas novads, Latvija, LV-4862

Logo +371 64860895, 29337185,
Logo laudona@madona.lv
 
Vidusskola
84937

Starptautiskā Laimes diena
22.03.2018


22. martā Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskolas bibliotēkā notika Starptautiskā Laimes diena. Piedalījās pamatskolas skolēni, bet galvenokārt aktīvi iesaistījās 6. - 8. klases skolēni.

Visi vēlas būt laimīgi, bet ne visiem tas izdodas un zinātnieki šobrīd ar īpašu interesi meklē iemeslus - kāpēc tā ir? Zinātnieki izpētījuši, ka laimi nosaka izglītība, ienākumu līmenis, veselība, cik liela aizņemtība un kādas ir brīvā laika pavadīšanas iespējas, attiecības ģimenē. 

Tāpēc skolēniem kā pirmo uzdevumu liku – Laimes zirnekli, kurā jāieraksta ar ko tieši skolēnam asociējas laime. Atbildes bija dažādas, bet priecē tas, ka visi skolēni ierakstīja, ka tā ir ģimene, mīlestība, māja, ka garīgās vērtības mūsu skolēniem ir pirmajā vietā. Otrais uzdevums – Laimes dzejolītis, kur skolēni rakstīja gan ar atskaņām, gan bez tām savus sacerētos dzejolīšus. Trešais uzdevums – Cik daudz es zinu? No burtiem LAIME, bija jāuzraksta dažādas valstis, pilsētas, pārtikas produkti, putni, puķes, cilvēka vārdi, kur nācās nedaudz vairāk padomāt! Kā noslēdzošais skolēni meklēja grāmatās savu atziņu par laimi, kas bija jāuzraksta uz krāsaina taurenīša.

Patiess prieks, ka skolēni zina savas vērtības, spēj norobežot lietas, kas tiešām padara mūs laimīgus! Pavasarim sākoties, novēlu katram skolēnam, skolotājam saķert savu Laimes tauriņu!

Uzdevumi Jums:

=       visu dienu pavadi laiku ar saviem mīļajiem;

=       nosaki dienas noteikumu - neviens šodien nedrīkst dusmoties;

=       kopā ar ģimeni uzzīmējiet savu laimes plakātu, attēlojot lietas, kas liek justies jums laimīgiem;

=       aprunājies ar bērniem par laimi, noskaidro, kas tavu ģimeni dara laimīgu;

=       ievies dienas noteikumu - visu laiku smaidīt un teikt tikai labus vārdus.

Bibliotekāre Nadīne Jefimova

 

Ielādēju...      Atpakaļ
          Copyright © 2022, Izstrādātajs WebSoft.lv