piektdiena, 22. februāris, 2019
Madonas novada Ļaudonas pagasta pārvalde
Dzirnavu iela 2, Ļaudona, Madonas novads, Latvija, LV-4862

Logo +371 64860895, 29337185,
Logo laudona@madona.lv
 
Vidusskola
   
86514

5.klase ZZ čempionātā
24.05.2018


Mēs, A.Eglīša Ļaudonas vidusskolas 5.klase, tikām starp 180 laimīgajām 5.-6.klasēm, kuras nokļuva ZZ Čempionāta finālā, kas notika Ropažos „Sporta kompleksā 333”.

Ceļš līdz finālam bija emociju un klases kopīgā darba piepildīts. ZZ Čempionāta komanda, kas bija ieradusies skolā, iedvesmoja mūs piedalīties. Lai tiktu pusfinālā, vajadzēja izdomāt klases rekordu, kas nemaz nebija tik viegli, taču mums izdevās. Vai 13 piektklasnieki spēj izlīst cauri vienai A4 papīra lapai!? Mēs varam!

Pusfinālā klasei kopīgiem spēkiem bija jāveic 6 uzdevumi: jāattēlo lauva, jāveic FIZMIX eksperiments, jāizveido, kāds izskatās mūsu klases TELE2 tīkla plašākais pārklājums pāri Latvijai, jāizgatavo klases karogs un jāveic citi interesanti uzdevumi. Bez šaubām, pusfināla uzdevumi klasi saliedēja , kā arī, pildot elektroniski iesūtāmos uzdevumus, iemācījāmies daudz ko jaunu un guvām pozitīvas emocijas. Tad, kad uzzinājām, ka esam iekļuvuši ZZ čempionāta finālā, bijām ļoti laimīgi, jo jau tad zinājām, ka tas būs neaizmirstams piedzīvojums.

Fināls notika 24.maijā, izbraucām no Ļaudonas jau agri no rīta. Jau pirms fināla bija zināmi uzdevumu nosaukumi, kuri radīja lielu intrigu, jo nezinājām, kas būs jādara, varējām tikai minēt. ZZ čempionāta finālā bija jāpilda 8 uzdevumi(Meža jūdze , Tele2 Supergaiziņš, SEB Sasmeltā Niagāra ,SAMSUNG Karstais Asfalts, Elektrolabirints, ZZ Slapjie Airi, AHHA Kājkartings, ZZČ Bumbodroms), kuri bija ļoti interesanti. Vislabāk mūsu klasei patika uzdevums „ZZ slapjie airi”, kurā airējoties uz SUP dēļa klasei kopīgiem spēkiem bija jāizbrauc šķēršļu trase ūdenī. Visus uzdevumus izpildījām veiksmīgi un bijām ar to ļoti apmierināti.

Fināla noslēguma pasākumā uzstājās grupa „Bermudu divstūris”, kuras dziesmām dziedājām līdzi, kā arī  baudījām silto laiku Ropažos. Lai arī neieguvām balvas, tomēr ZZ Čempionāta fināls bija lielisks piedzīvojums, kurā atpūtāmies, iepazinām cits citu labāk, vienreizēji pavadījām laiku kopā ar klasi .

Pēc aizraujošā piedzīvojuma kopīgi izlēmām, ka nākamajā gadā ar jauniem spēkiem piedalīsimies atkal!                                                  

 ( Laura Āboliņa- 5.klase) 

Fotoreportieris sporta skolotāja Anita Kidala.

   
 
      Atpakaļ
          Copyright © 2019, Izstrādātajs WebSoft.lv