svētdiena, 22. 09, 2019
Madonas novada Ļaudonas pagasta pārvalde
Dzirnavu iela 2, Ļaudona, Madonas novads, Latvija, LV-4862

Logo +371 64860895, 29337185,
Logo laudona@madona.lv
 
Aktualitātes
   
45241

Vēlēšanu dienā kursēs pagasta pārvaldes autobuss
20.05.2014


Sestdien, 24.maijā, uz Vēlēšanu iecirkni Ļaudonas Kultūras namā un no tā kursēs pagasta pārvaldes oranžais autobuss šādos maršrutos:

1. Ļaudona – Kalnvirsa- Ļaudona    9.30

*Leitāni                   9.40
*Kalnvirsa                9.45
*Tīlāni                     9.55
*Ļaudona                10.15

2. Ļaudona – Beļava – Ļaudona    10.20
*Pagrieziens uz Ļūmāniem    10.40
*Ļaudona                         11.00

3. Ļaudona- Kalnvirsa- Ļaudona    11.05

4. Ļaudona – Kalnāji – Ļaudona    11.55

*Pagrieziens uz "Mežkalni"       12.10     
*Kalnāji                               12.15
*Pagrieziens uz "Purnavieši"     12.25   
*Ļaudona                             12.40

5. Ļaudona- Beļava- Ļaudona        12.45

6. Ļaudona – Sāviena – Ļaudona    13.30

*Aburti                                13.40   
*Ķunci                                 13.50
*Sāviena                              14.05
*Autobusa pietura „Sāviena”    14.10
*Zīliņi                                   14.15
*Ļaudona                              14.35

7. Ļaudona- Kalnāji-Ļaudona        14.40

8. Ļaudona- Sāviena- Ļaudona    15.25






 
      Atpakaļ
          Copyright © 2019, Izstrādātajs WebSoft.lv