piektdiena, 27. aprīlis, 2018
Madonas novada Ļaudonas pagasta pārvalde
Dzirnavu iela 2, Ļaudona, Madonas novads, Latvija, LV-4862

Logo +371 64860895, 29337185,
Logo laudona@madona.lv
 
Vidusskola
   
77600

Sporta olimpiāde Madonā
04.04.2017


Dzestrajā un patīkamajā 4. aprīļa rītā 1.-6. klases skolēni – Rēzija Grundmane (1.kl.), Laura Pavlovska (2.kl.), Jānis Krišs Avotiņš (2.kl), Natālija Solovjova (2.kl.), Nikolass Kretovs (3.kl.), Elīna Džeriņa (4.kl.), Artūrs Gurskis (5.kl.) un arī Artis Kalniņš (6.kl.) – arī skolotāja Anita Kidala un 11. klases skolniece Katrīna Melānija Kļaviņa devās uz Madonas sporta centru, lai piedalītos starpnovadu olimpiādē sportā.

Plkst. 10:00 pulcējāmies atklāšanai – ar jestru muzikālu pavadījumu visas skolu komandas iesoļoja zālē, kur noklausījāmies Sarmītes Jansones (Izglītības nodaļas vadītājas vietniece) un arī Madonas 1. vidusskolas sporta skolotājas uzrunas. Tālāk pulcējāmies uz starta vietām.

Kopumā olimpiāde sastāvēja no 5 blokiem. Mūsu starta bloks bija nr.2 „Florbols+futbols” un arī „Ripini un driblē”, šajā aktivitātē skolēniem bija lieliska iespēja pierādīt savas spējas un veiklību sporta veidos, kā florbols, futbols un arī basketbols. Tālāk devāmies uz bloku nr.3 „Lielā balva” – piepūšamās atrakciju pils iziešana. Blokā nr.4 „Pārī jautrāk” 3 pāri sadevušies rokās šķērso šķēršļu zonu, šajā blokā arī „Visas bumbas maisā” – norobežotā laukā 3 skolēni ar florbola nūjām sita krāsainas bumbiņas tā, lai tiktu šķērsota nepieciešamā līnija un citi 3 skolēni šīs bumbiņas meta basketbola grozā, kas bija iesiets garā tīklā. Blokā nr. 5 „Pretstafete” jeb arī „Lāpas nodošana”, un uzdevums diezgan amizants – turot konusu, noteiktā augstumā, un, uz kura novietota bumba, jānoiet kādi 20m – zēni pretī meitenēm un otrādi, te arī „Tāllēkšanas stafete” bērni viens pēc otra leca cita pēdās, svarīgs nolektais attālums. Un, protams, lieki piebilst, ka pārējos blokos pats svarīgākais bija ātrums un nekļūdainība. Visilgāk gaidījām uz bloku nr.1 „Erudīts”, konkurss ar 3 daļām – 1.daļā sporta skolotāji uzdeva 5 jautājumus par fizisko vingrinājumu ietekmi uz organismu, veselības nostiprināšanu, drošības, sacensību noteikumiem sporta un tika noteikti arī iespējamie atbilžu varianti, 2. daļā atjautības uzdevums par sporta veidu un sporta spēļu daudzveidību, 3. daļā bija nepieciešams pārzināt Latvijas sporta karti.

Kamēr tiesneši un skolotāji apkopoja rezultātus, skolēni sadalījās 2 grupās skolēni no 1. līdz 3. klasei un skolēni no 4. līdz 6. klasei, kamēr vieni spēlēja dažādas rotaļas, tikmēr otri „plosījās” pa atrakciju pili.

Plkst. 13:00 pulcējāmies uz apbalvošanu. Pie godalgotas vietas netikām, taču arī pēdējie nepalikām, ja atsevišķi izdalītu erudītu konkursu, tad mēs paliktu 2. vietā tikai ar 1 punkta pārsvaru. Šī diena bija jauka un noteikti katram skolēnam sniedza sava veida pieredzi un prieku.

Katrīna Kļaviņa, 11. klase

 

Ielādēju... 
      Atpakaļ
          Copyright © 2018, Izstrādātajs WebSoft.lv