trešdiena, 19. jūnijs, 2019
Madonas novada Ļaudonas pagasta pārvalde
Dzirnavu iela 2, Ļaudona, Madonas novads, Latvija, LV-4862

Logo +371 64860895, 29337185,
Logo laudona@madona.lv
 
Vidusskola
   
103870

Projekts „Atbalsts Pozitīvai Uzvedībai ” skolā
09.01.2019


Projekts „Atbalsts Pozitīvai Uzvedībai ” skolā

              Ir zināms, ka skolēnu uzvedība un mācību sasniegumi ir cieši saistīt. Tāpēc mūsu skola 2018./2019. māc. gadā uzsāka piedalīties APU (atbalsts pozitīvai uzvedībai) projektā, kura mērķis ir iedibināt vienotu sistēmu skolēnu pozitīvās uzvedības veicināšanai. APU balstās uz trim pamatvērtībām: drošību, cieņu un atbildību. Programmas īstenošanā ir iesaistīti visi 1.-12.klašu skolēni, skolotāji, administrācija, tehniskais personāls, skolas padome un skolēnu pašpārvalde.

            Jau iepriekšējā mācību gadā sākās nopietns darbs, lai izveidotu pozitīvas uzvedības noteikumus. Skolēni un skolotāji aktīvi iesaistījās noteikumu izveidē. Apkopojot visus priekšlikumus, tika izveidoti vienoti skolas APU noteikumi. Ar to, kā jāuzvedas stundās, starpbrīžos, klasē, gaitenī, ēdamzālē, garderobē, sporta zālē, tika iepazīstināti skolēni un skolas darbinieki. Ievērojot šos noteikumus, mēs skolā jutīsimies drošībā.

             APU projekta ietvaros katru mēnesi izvērtējām un apbalvojām labāko skolēnu no katras klases, kuram ir visvairāk pozitīvo ierakstu e-klasē. Beidzot 1. semestri saldas balvas saņēma arī  klašu kolektīvi, kuriem bija visvairāk pozitīvo ierakstu. Priecājamies kopā ar 1.,6., un 11. klases kolektīviem.

            Šajā mācību gadā mēs turpinām aktīvu darbību APU projektā un katrs no mums ar savu pozitīvo uzvedību centīsimies veidot labvēlīgu gaisotni skolā.

Biruta Bokta

Projekta „APU” pārstāve

   


 
      Atpakaļ
          Copyright © 2019, Izstrādātajs WebSoft.lv